Pobierz zdjęcie profilu lub zdjęcie z Instagram Anyone w pełnym rozmiarze!

Poniżej możesz zobaczyć zdjęcie profilu użytkownika na Instagramie!


Jak pobrać obraz profilu Instagram w pełnym rozmiarze?


Instagram jest znany na całym świecie dzięki wyjątkowemu i nieszablonowemu pomysłowi polegającemu na udostępnianiu zdjęć użytkowników na ich platformie. Dzięki ciekawemu kanałowi z podwójnym dotknięciem, aby polubić ten post, wszystkie te funkcje przyciągają nowych odwiedzających na ich stronę internetową i od teraz, gdy piszę ten artykuł, Instagram ma teraz ponad 800 milionów użytkowników i 100 milionów użytkowników w tym miesiącu, a także Instagram ma 500 milionów aktywnych użytkowników dziennie na swojej stronie.

Ale dzięki niewiarygodnym funkcjom i pomysłowi nałożyli również pewne ograniczenia na użytkowników, tak jak możesz tylko 1 link klikalny do swojego profilu na Instagramie i nie możesz zapisywać, pobierać ani wyświetlać żadnego użytkownika na pełnym profilu w profilu DP lub Instagram. I to bardzo denerwuje użytkowników instagrama, jak powiedziałem wcześniej, że mają 500 milionów aktywnych użytkowników i wszyscy ludzie potrzebują funkcji, aby zobaczyć czyjekolwiek zdjęcie profilowe na Instagramie w pełnym rozmiarze.

Kiedy więc pojawia się problem w sieci, ktoś znajdzie rozwiązanie tego problemu, udostępniając zewnętrzne narzędzie. W takim przypadku narzędzie o nazwie instadp lub narzędzie do pobierania zdjęć z profilu na Instagramie lub narzędzie do pobierania zdjęć z profilu na Insta, aby użyć tej funkcji jako rozwiązania ułatwiającego użytkownikom instagrama przeglądanie zdjęć profilowych w pełnej rozdzielczości, nawet bez informowania ich o tym, że widzisz ich profil obrazek.

Z każdym rozwiązaniem wiąże się problem, który utrudnia użytkownikom korzystanie z tej funkcji na zewnątrz. I w tym przypadku pojawia się problem z kontami prywatnymi, jako początkową wersją insta dp viewer - narzędzia instadp, które wyświetla zdjęcie profilowe instagram w pełnym rozmiarze użytkownika dowolnego konta publicznego, ale zostało ograniczone do wyświetlania zdjęcia profilowego konta prywatnego w pełnym rozmiarze. A gdy tylko czas mija, problem został rozwiązany przez twórcę przeglądarki zdjęć profilowych Instagram lub narzędzia do pobierania zdjęć Insta o nazwie Instadp Tool, a teraz pozwala użytkownikom zobaczyć zdjęcie profilowe Instagram w pełnym rozmiarze i pobrać go więcej wydajnie.

Ponieważ ostatnio Facebook ma pewne problemy z prywatnością na swojej platformie, stale wprowadza nowe zmiany na swojej platformie, aby zabezpieczyć prywatność swoich użytkowników. Jak wszyscy wiedzą, że Facebook nabywa instagram, teraz jest własnością Facebooka. A jeśli Facebook wprowadza zmiany na swojej platformie, to również wprowadzą zmiany również na Instagramie. A ponieważ oglądanie dowolnego zdjęcia profilowego w pełnym rozmiarze na Instagramie może być ogromnym problemem prywatności, ludzie mogą przegapić użycie dowolnego zdjęcia profilowego, jeśli jest ono w pełnym rozmiarze.

Jako rozwiązanie tego problemu ostatnio Instagram wprowadził pewne zmiany w interfejsie API, aby nie wyświetlać wersji zdjęcia profilowego w wysokiej rozdzielczości. I ogranicz tylko jakość obrazu profilowego z 1080x1080 do tylko 320 x 320, a teraz narzędzie do pobierania insta zdjęcie pic Instadp jest aktualizowane, i możesz wyświetlać dowolne zdjęcie profilowe instagram w pełnym rozmiarze, ale ograniczone do rozdzielczości 320 x 320.

Możesz odwiedzić narzędzie Insta Dp i wprowadzić dowolną nazwę użytkownika instagram użytkownika, a następnie kliknąć Szukaj, aby wyświetlić zdjęcie profilowe instagram w pełnym rozmiarze dowolnego użytkownika w ciągu kilku sekund.